Polska pisarka z Krotoszyna

Czy ktoś zna dobrą, polską pisarkę z Krotoszyna? Jeżeli zadamy komuś takie pytanie, to całkiem możliwe, że otrzymamy odpowiedź negatywną. Z kolei, jeżeli powiemy, iż ową autorką jest Katarzyna Grochola (https://www.taniaksiazka.pl/autor/katarzyna-grochola), to całkiem możliwe, że wszyscy będą wiedzieć o kogo chodzi. Jedna z najbardziej popularnych polskich pisarek współczesnych, może pochwalić się imponującym wynikiem – 4 mln sprzedanych książek. A jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Wciąż wydaje nowe książki, które sprawiają czytelnikom wielką przyjemność. Już od młodego wieku wykazywała zdolności polonistyczne. Aczkolwiek nie od razu zabrała się za pisanie książek. Jej kariera zawodowa jest naprawdę imponująca – włączając w to posiadanie własnej firmy, która bardzo szybko splajtowała. “Serce na temblaku”, “Ja wam pokażę!”, “Osobowość ćmy”, “Makatka”, “Zagubione niebo”, “Kryształowy Anioł”, “Rozwiązki miłosne”, “Trzepot skrzydeł” czy “Zielone drzwi” – to tylko część książek, jakie ta zdolna autorka ma na swoim koncie.

“Zielone drzwi”

Książka, która spotkała się z ciepłym przyjęciem przez czytelników. Dlaczego? Ponieważ dzięki niej możemy poznać Grocholę od zupełnie innej strony. Tak, zawsze mamy do czynienia z najróżniejszymi bohaterami, których to autorka nam wymyśla. Ta książka jest zupełnie czymś innym, czego nikt się nie spodziewa. “Każde zdarzenie, o którym piszę, miało miejsce. Każda osoba, o której piszę, istniała naprawdę. Każda moja miłość była prawdziwa. To jest moje życie.”. Czas więc przekonać się, jakie jest tak naprawdę życie Grocholi. Po części czytelnicy będą mogli również przekonać się, jak tak naprawdę wygląda praca nad książkami Grocholi.

“Zagubione niebo”


Autorka już nie raz udowodniła, że dobrze czuje się w każdej tematyce. Nie tylko, jeżeli chodzi o miłość, ale również powieści obyczajowe, a nawet sensacyjne. Jej “Zranić marionetkę” okazało się wielkim fenomenem, który zapewnił czytelnikom doskonałe emocje. Tylko, że Grochola lubi powracać do gatunku, który jest jej bardzo bliski. Do miłości. I tak jest właśnie w tej książce. Miłość to temat przewodni. Autorka napisała piętnaście krótkich, ale za to bardzo treściwych opowiadań, które pokazują to uczucie z różnych stron. Każdy człowiek zasługuje na szczęście i na prawdziwą miłość, ale nie zawsze może liczyć od razu na radosny happy end. Czasem człowiek musi mocno pocierpieć. Dopiero po jakimś czasie na jego niebie wychodzi słońce, dzięki czemu w końcu można cieszyć się pięknymi chwilami.